YERİNDE KOLTUK YATAK ÇEKYAT YIKAMA

İnsanlar yaşam alanlarında temizliğe önem vererek sağlıklı ve huzurlu bir hayatın kapılarını aralamaktadırlar. Nasıl ki insan vücudu ve kıyafetlerin düzenli bir biçimde temizliği yapılıyor ise ev ve işyerlerinin de aynı şekilde temizliğine önem gösterilerek herhangi bir olumsuz durumun oluşması engellenmektedir. Her ne kadar yüzeysel olarak yapılan temizliklerde bir sıkıntı bulunmasa da, ortamlarda en fazla ve aktif olarak kullanılan mobilyalar arasında koltuk yıkama ve temizliği ihmal edilmektedir.

Koltuklar her ne kadar kaliteli ve yeni olurlarsa olsunlar kumaş ve benzer yüzeyleri ile dış ortamlardan ve kıyafetlerden gelen tüm toz ve kiri üzerinde barındıran eşyalar konumundadır. Yüzey yapısındaki kumaşın yapısıyla değişebilecek bir ölçüde sürekli kirlenmeye maruz kalan eşya bir yerden sonra kaliteli görüntüsünü kaybedecek ve aynı zamanda bir nevi mikrop yuvası haline gelecektir. Özellikle işyerlerinde kullanılan koltuklar bazı zamanlarda gün içinde ağırladığı yüzlerce kişinin kıyafetinden dökülen tozlar neticesinde daha yoğun bir kirlenmeye uğramaktadır. Koltuk yıkama hizmetleri tam da bu noktada devreye girerek kişilerin mobilyalarını uzun süreler boyunca sorunsuz biçimde kullanmalarına fırsat vermektedir.

Firmamızın koltuk yıkama sektöründe harcadığı uzun yıllar neticesinde edindiği tecrübe ve bilgi birikim

i, çalışmalarımıza direkt olarak yansımaktadır. Hali hazırda kullandığımız birinci sınıf temizlik malzemesi ve ekipmana eklenen alanında uzman personel, daima en üstün temizliğin sağlanmasına ve işlemin en kısa sürede bitmesine olanak sağlamaktadır. Bu sayede günlük yaşantısına kimi zaman ara vermek zorunda bile kalmayan müşterimiz sağlanan yoğun hijyen duygusu sebebi ile memnuniyet dolu bir gün yaşamaktadır.

Aynı şekilde herhangi bir sebepten depoya kaldırılan veya uzun süre kullanılmayan koltuklarda da renk değişimlerine varan tozlanmalar görülebilmektedir. Uygun süpürge ve yıkama ekipmanları ile tamamen tozdan arındırılan koltuklar ilk günkü temizlik ve ferahlığı ile kullanılmaya başlanabilmektedir.

Koltuk yıkama alanında olduğu gibi ev veya işyerinizin tüm genel ve detay temizliklerini firmamız bünyesinde gerçekleştirerek tecrübemizden faydalanabilirsiniz. Firmamız iletişim bilgileri veya sitemiz üzerinden aklınıza takılan onlarca soruya cevap bulabilir ve önceki işlerimizi inceleyerek daha detaylı bilgiye kısa sürede sahip olabilirsiniz.