KURUMSAL

Hakkımızda

Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak sizlere hijyenik bir ortamda yaşamınızı devam ettirebilmeniz için gerekli olan temizliği bütçenizi zorlamayacak ücret karşılığında sunuyoruz. Modern makinalarımız, sağlığa elverişli malzemelerimiz ve tecrübeli personelimiz ile birinci önceliğimiz müşteri menuniyetini sağlamaktır. Halı yıkama bir uzmanlık işidir. Bırakın bu işi bi yapalım siz temizliğin keyini sürün. Ücretsiz servisimiz ile adresden alınan halılar kaliteli hizmet ve memnun müşteri anlayışı ile temizlendikten sonra adresinize teslim edilmektedir. Halılarınızı gördüğünüzde temizliğine siz bile inanamayacaksınız.

Misyonumuz

Hizmetlerimizin her alanında, müşterilerimize en kaliteli ve çağdaş hizmeti verebilmek için; Profesyonel ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize en iyi, en kaliteli ve en ekonomik hizmeti sunmak. Müşterilerimizi hizmet anlayışımız ile memnuniyetini sağlamak. Yenilikçi, sorumluluk sahibi ve özverili bir firmayla sizleri tanıştırmak.

Vizyonumuz

Hizmet kalitemizi daima yükseltmek, teknolojik gelişmelerin takipçisi olmak, sistem ve süreçlerin verimliliği sağlamak, sektörsel ve mesleki eğitimi hizmet sürecimizin rutin bir olgusu haline getirmek, hizmette daima müşteri memnuniyetini sağlamak ve daima tercih edilen kuruluş olmaktır.

Kalite Prensibimiz

Kalite yönetim sisteminin firmanın tüm kademelerinde çalışan tüm personelin anlamasını ve uygulamasını sağlayarak, İş güvenliği ve iş sağlığı kurallarını ön planda tutarak, hizmet kalitemizi daima yükseltmek, teknolojik gelişmelerin takipçisi olmak, sistem ve süreçlerin verimliliği sağlamak, sektörsel ve mesleki eğitimi hizmet sürecimizin rutin bir olgusu yapmak ve hizmette daima müşteri memnuniyetini sağlamak ve bu doğrultuda;

  • Kalite Yönetimi Sistemi şartlarına uyarak, sistemin etkinliğini sağlayıp sürekli iyileştirmek;
  • Müşterilerimizi dinlemek, temizlik ve hijyen konusundaki ihtiyaçlarını anlamak ve bunlara etkin, güvenilir ve ekonomik çözümler üretmek,
  • Müşterilerimizin belirlediği ürünlerin temiz, sağlıklı olmasını sağlamaktır.
  • Müşterilerimize, her zaman kaliteli, güvenilir ve hızlı bir hizmet sunmaktır.